Budynek

Nowy budynek zachwyci połączeniem nowoczesnej architektury i solidnego wykonania.

Bryła obiektu

Bryła obiektu będzie komponowała się z otoczeniem, zachowując wysokość, która pozostawi sąsiadujące obiekty doświetlonymi i ugruntuje harmonijną zabudowę tego terenu.

Modernistyczny projekt został stworzony w skali, w której przyszli mieszkańcy będą czuć się najlepiej. W dwóch klatkach schodowych – z których każda zostanie wyposażona w cichobieżną windę (kursującą od podziemnej hali garażowej do drugiego piętra), znajdzie się 46 ergonomicznych lokali mieszkalnych.

Zgodnie z wyższym standardem, który spółka Pachucki Development zapewnia w swoich projektach, każde z mieszkań wyposażone będzie w zapewniający poczucie bezpieczeństwa wideodomofon.

Zdrowy mikroklimat

Pachucki Development dba o środowisko, zdrowie mieszkańców i Ich kieszeń.
Przyszli lokatorzy otrzymują od Dewelopera lokale wyposażone w indywidualne rekuperatory powietrza.

Rekuperator wraz z instalacją jest już wliczony w cenę mieszkania!

Dzięki temu urządzeniu, w mieszkaniu mamy zdrowy mikroklimat i oddychamy czystym powietrzem, a rekuperację powietrza (wymianę zużytego powietrza na świeże, przy jednoczesnym jego oczyszczeniu i ogrzaniu) każdy z mieszkańców odczuwa też w swojej kieszeni, poprzez obniżone wydatki na ogrzewanie. Dodatkowo, rekuperator pełni też funkcję okapu kuchennego, a środki przewidziane na ten sprzęt AGD Nabywca mieszkania może przeznaczyć na inny cel.

Podziemna hala garażowa

Dla komfortu lokatorów budynek został wyposażony w podziemną halę garażową, gdzie bezpiecznie i niezależnie od warunków atmosferycznych mieszkańcy zaparkują auta.

Dodatkową, tak potrzebną przestrzeń gospodarczą – na zapasy spożywcze, sprzęty sezonowe, akcesoria do auta, czy rowery – zapewnią komórki lokatorskiej położone również na najniższej kondygnacji budynku.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań